Dani otvorenih vrata

Dana 17.1.2026. organizirali smo dane otvorenih vrata za naše kupce i postojeće partnere. Na samom događaju smo ugostili predstavnike 20 kompanija iz Slovenije, Srbije, Federacije Bosne i Hercegovine i Hrvatske.

Direktor Hittner d.o.o. Mislav Čelar prezentirao je postojeće i buduće proizvode te predstavio promotivni program vezan uz mjeru „73.06. Ulaganja – Modernizacija šumarskih tehnologija u pridobivanju drva, šumsko uzgojnim radovima i proizvodnji ŠRM-a (šumskog reprodukcijskog materijala)“.
Profesor dr.sc. Marijan Šušnjar sa Fakulteta šumarstva i drvne tehnologije Sveučilišta u Zagrebu održao je prezentaciju o trenutnim i budućim trendovima i tehnologijama u šumarstvu vezanim uz mehanizaciju u šumarstvu.
Profesor dr.sc Milorad Danilović sa Šumarskog fakulteta Sveučilišta u Beogradu, pozdravio je prisutne i održao kraću prezentaciju.
Potom je voditelj proizvodnje Silvio Rogoz proveo goste kroz proizvodne prostore i prezentirao proizvodne procese vlastitih proizvoda i strojne obrade kao usluge za vanjske partnere.
Praktična prezentacija EcoTrac 60 VD i EcoTrac 140 VD održana je u suradnji sa Hrvatskim Šumama na lokaciji Šandrovac u iznimno zahtjevnim uvjetima.